Místo pro podporu poctivých řemesel, designu a umění  

Když neznáš - naučíme Tě ...
Když nerozumíš - vysvětlíme Ti ...

Když nemůžeš    -     pomůžeme Ti ...
Když nechceš     -     rozejdeme se ...

Centrum

nabízí místo pro zručnost a kreativní tvorbu. Prvotním krokem bylo otevřít Dílnu 44 na záchranu studijního oboru Obuvník. Jsme jedinou možností v celé ČR, kde je zpřístupněné tento obor s akreditací MŠMT ještě vystudovat. Záleží nám na tom, aby Zlín zůstal městem obuvi, a aby se zde mohli učit ševcovské řemeslo všichni motivovaní z celé republiky. Cílem je rovněž zajistit obuvnickým firmám kvalifikovaný personál. Dílna 44 je součástí 44 Centra řemesel, a je vybavena stroji s příslušenstvím k výrobě obuvi, oděvů i módních doplňků. Probíhají zde již krátkodobé kurzy na výrobu vlastní obuvi a rekvalifikační kurzy pro samoplátce i hrazené přes ÚP. Studijní obor Obuvník otevřeme v nejkratší možné době.
Centrum mimo ševcovinu poskytuje také jedinečný industriální prostor pro workshopy, přednášky, prezentace, koncerty, divadlo aj. Podporuje tvůrčí procesy v oblasti volného umění, malby, kresby, fotografie a literatury. 
Pokud to s vámi rezonuje, neváhejte se s námi spojit. Tvoříme tuto platformu na bázi spolupráce, sdílení a v duchu fair play.
V tomto prostoru dáváme místo podpoře řemeslům, kreativitě a inovativním přístupům. Nezůstaňte jen u vize a nadšení, přijďte se k nám realizovat a propagovat.Akce - koncerty ,výstavy

Marcell ToUR

UVIDÍME SE ? V pátek 24.03.2023 v 19:00 hod se uskuteční koncert Marcell. 
https://brainzone.cz/en/artists/marcell/

ZVĚŘINOVÉ NEHODY

1 ostrý test industriálních prostor proběhnul k spojenosti učinkujících i účastníků. Návštěva několika násobně převýšila očekávání.


BATA - realita

Trvalá výstava z historie firmy BAŤA .Život, práce, industrial.


DESIGN

Design je nedílnou součástí našeho života. Práce se studenty . Další rozvoj v DÍLNĚ 44 .


Kontaktujte nás